תמונה תמונה
En RU
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
04-8416217
חיפוש מוצר

בידוד תרמי

בידוד גגות רעפים בידוד קירות חיצוניים קלים בידוד קירות חוץ מתחת לחיפוי בידוד יחודי למרפסות 1 ס"מ = 6 ס"מ קלקר

כ-90% מהאנרגיה שנפלטת דרך הגג והתקרות בנכס, נפלטת בצורת קרינה. פליטת האנרגיה מיתרגמת לכדי עלויות אנרגיה גבוהות וקושי בקירור או חימום החלל לאורך זמן. בסופו של דבר מתקיימת גם פגיעה בסביבה עקב הגברת הדרישה למשאבים יקרים, זיהום האוויר ומקורות המים, לכן בידוד תרמי אפקטיבי הוא תנאי הכרחי לקיומה של בנייה ירוקה וכן לשמירה על איכות החיים והתפוקה של דיירי המבנה.

ניתן להשיג בידוד תרמי נכון של הנכס באמצעות התקנת חסמי קרינה רפלקטיביים מתחת לגג הרעפים במבנה. לצורך כך פותח ה-BTI – בידוד תרמי משולב. היריעה הרב-שכבתית מורכבת מחסמי קרינה וסיבי פוליאסטר שמוגנים מפני אבק. הודות לכך, תכונות ה-BTI אינן נפגעות לאורך זמן לאחר הצטברות של אבק והיריעה מבטיחה בידוד תרמי יעיל גם לאחר שנים.

נוסף על ה-BTI, ביטום מציעה מבחר פתרונות כוללים לבידוד תרמי באמצעות יריעות Snowhite שהתקנתן פשוטה ויעילותן מיטבית. היריעות מתאימות להתקנה במחיצות, גגות איסכורית, קירות חוץ ויתר חלקי המבנה השונים.

בידוד תרמי עם מוצרי ביטום הוא פתרון ידידותי הן לסביבה והן למשתמש: הם אינם מצריכים טיפול או ציוד מיוחד, מטופלים למניעת הצטברות עובש, דוחים חרקים ומכרסמים ואינם רעילים.

 

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
סניף ראשי חיפה
04-8416217
1-800-30-20-60

סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123-4
הודעתך נשלחה בהצלחה