בעוד שרבים מדברים על איכות הסביבה... ביטום עושה!

כולנו דואגים לבריאותנו, ובמציאות בה הולכת וגוברת האחריות החברתית והמודעות הסביבתית העולמית, גדלה במקביל גם ההבנה של עוצמת ההשפעה שלנו על הסביבה בכל תחומי החיים וכן בתחום הבנייה.

מזה שנים שמה חברת ביטום דגש על פיתוח וייצור מוצרי איטום ובידוד ידידותיים למשתמש ולסביבה.

מוצרי איטום המבוססים על מים החליפו מוצרים שהתבססו בעבר על ממיסים אורגניים דליקים ומסוכנים. מוצרי בידוד תרמי ואקוסטי המבוססים על סיבי פוליאסטר ידידותיים ונעימים למגע מחליפים מוצרים המבוססים על סיבי זכוכית וצמר סלעים הגורמים לגירודים בזמן השימוש ולנזק בריאותי מצטבר למשתמש ולצרכן.

גם במתקני הייצור הושקעו בביטום בשנים האחרונות משאבים רבים בהקמת מתקנים אקולוגיים חדשניים אשר הורידו באופן דרסטי את רמת זיהום האוויר הנפלט מתהליכי הייצור וניתן לציין בסיפוק כי הסביבה הקרובה למתקני החברה אינה מושפעת יותר מזיהום שמקורו בתהליכי הייצור בביטום.

בכך תורמת ביטום לאיכות הסביבה, הן באופן ישיר והן באופן עקיף בזכות המוצרים הידידותיים לסביבה המיוצרים על ידה. 

קבלת תו ירוק למגוון מוצרי האיטום של חברת ביטום מהווה צעד נוסף של החברה לקידום ענף הבנייה ככלל ותחום האיטום בפרט תוך הרחבת השימוש בחומרים מובחרים, איכותיים וידידותיים לסביבה. מוצר בעל תו ירוק יסייע בהפחתת השימוש בחומרים מסוכנים וישפר את היעילות האנרגטית והקטנת ההשפעה על הסביבה.

היתרי התו הירוק ניתנו למוצרים המיועדים לציפוי גגות, לאיטום שטחי פנים כגון: רצפות חדרים רטובים ומרפסות קטנות, וכן לאיטום שטחים וחללים תת-קרקעיים.

התו הירוק למוצרים נבחרים של חברת ביטום הינו תוצר של עבודה, תכנון ופיתוח מעמיקים והקפדה על ייצור מותאם למוצרים שאינם מזיקים לסביבה ולבריאות הציבור, תוך שמירה על ייחודם ועל איכותם הגבוהה.

אז ברוכים הבאים למשפחה הירוקה!

להיתרי תו ירוק של ביטום

צוות המכירות והמחלקה ההנדסית של ביטום זמין לשירותכם