בידוד אקוסטי בבתי מגורים

בידוד אקוסטי משופר הפך לצורך של ממש בשנים האחרונות עם התגברות המודעות לאיכות החיים, שחלק בלתי נפרד ממנה הוא מניעת מטרדי רעש.

לביטום מספר פתרונות חדשניים וידידותיים למשתמש למטרדי הרעש האופייניים בבתי מגורים:

  • אקופייפ – בידוד אקוסטי מתקדם אשר מונע רעשים מצנרת שופכין בבתי דירות. האקופייפ מורכב מיריעה ביטומנית בעלת מסה, אשר משולבת בשכבה ספוגית ייחודית עם חללים פתוחים. השילוב של שתי השכבות הנ"ל מעניק תכונות בליעה אקוסטית משמעותית של 25DB, כך שהרעשים הנשמעים מצנרת השופכין אינם מורגשים עוד.
  • אקו 15/50 – בידוד אקוסטי מתקדם אשר מונע רעידות ורעשים ממתקני מיזוג אוויר גדולים בגג או מגנרטורים ומעליות. 

    תכונותיו:

    - מורכב מספוג פוליאוריטני אלסטי בעל צפיפות גבוהה במיוחד,  המכיל תוספים מיוחדים לשיפור תכונותיו, כולל תוספים מעכבי בערה.

    - בעל יציבות מימדית גבוהה ובבדיקות מעבדה שנערכו נמצא שהוא עמיד שקיעה וזחילה מתמשכת תחת עומס גבוה לתקופות ממושכות.

    - בעל כושר לספיגת קול הולם ורעידות ברמה יוצאת דופן. המוצר ידידותי למשתמש ולסביבה, אינו מכיל מרכיבים מסוכנים, קל במשקל, פשוט ונוח ליישום. 

 

בידוד אקוסטי למחיצות גבס

כמו כן, משווקת "ביטום" פתרונות בידוד אקוסטי למחיצות גבס. ביטום משווקת את המותג Snowhite – מזרוני בידוד אקוסטי על בסיס סיבי פוליאסטר. את המזרונים ממקמים בין שתי מחיצות גבס וקשיחותם היחסית מבטיחה התקנה קלה. מוצרי Snowhite שומרים על צורתם לאורך זמן, לכן הם עדיפים על מוצרי צמר אחרים שאינם מפגינים עמידות כזו. 

קשיחות זו מבטיחה התקנה קלה ומניעת תופעת השקיעה המאפיינת מוצרי בידוד אקוסטי אחרים - שקיעה אשר גורמת לחשיפת החלק העליון של מחיצת הגבס למעבר רעש, עקב היעדר בידוד נדרש. 

כל מוצרי ביטום לצורכי בידוד אקוסטי אינם רעילים או מצריכים שימוש בציוד מגן כלשהו. כמו כן, הם אינם מפתחים עובש, דוחים חרקים ומכרסמים והינם חסרי ריח.

רוצים להתייעץ איתנו? התקשרו אלינו ל > 04-8416217 או כתבו לנו וניצור אתכם קשר בהקדם