תמונה תמונה
En RU
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
04-8416217
יריעות איטום לשימוש במרתפים | ביטום
חיפוש מוצר

יריעות איטום

יריעות איטום טכנו ניקול
פרפרוף Preprufe יריעות ביטומניות יריעות עזר יריעות איטום נדבקות לבטון

יריעות איטום לשימוש במרתפים

יריעות האיטום בהן נעשה שימוש במרתפים הינן יריעות "ביטומגום" (מסוג SBS) , בעובי 4 או 5 מ"מ, ללא ציפוי אגרגט, כדי להבטיח ריתוך מלא ואמין בחפיפות. היישום של שתי השכבות נועד להבטיח איטום אמין של המערכת גם במקרה של כשל בריתוך באחת השכבות.

היריעות הביטומניות משמשות לאיטום של רצפת המרתף בעיקר. היישום על קירות מרתף הוא איטי ומורכב יותר.

חסרונן הבולט הוא אי ההידבקות שלהן לבטון, כך שכשל מקומי עלול להפוך לכשל נרחב יותר עקב מעבר מים בין היריעה לבטון.

במרתפים התמוכים בהיקף בקירות תמך (סלארי), יריעות האיטום אוטמות למעשה את קירות התמך ולא את קירות המרתף עצמם, דבר אשר מפחית עוד יותר מאמינותן.

מערכת איטום חדשנית ומוכחת אשר עונה על בעיה משמעותית זו הינה מערכת פרפרוף (PREPRUFE) מתוצרת GRACE, USA .


יריעת איטום HDPE - מערכת פרפרוף

מערכת פרפרוף מורכבת מיריעת איטום HDPE חזקה ועמידה, בעלת ציפוי מיוחד ודביק המגיב עם בטון טרי. היריעה מתאפיינת בהדבקה הייחודית הנוצרת אל הבטון הנוצק עליה. בכך נמנע מעבר מים בין אלמנט הבטון ליריעה, תוך צמצום משמעותי של הסיכון לחדירת מים.

מערכת זו הינה מערכת חדשנית בישראל אך אינה חדשה – המערכת, עליה נרשם פטנט בינלאומי, נכנסה לשימוש לפני 23 שנה בפרויקטים מובילים ברחבי העולם, ביניהם פרויקטים טבולים במי תהום עמוקים במיוחד ואף בתוך הים.

מערכת פרפרוף עמידה בלחצי מים של עד 7 באר (70 מטר עומד מים  !!).

במהלך 23 שנות הניסיון עם מערכת זו, נצבר ניסיון רב והושגו הצלחות רבות, והיא נחשבת כיום למערכת האיטום המובילה בעולם לאיטום מרתפים במי תהום, עם רזומה מוכח של  50 מיליון מ"ר בעשרות מדינות, 300 תחנות מטרו, מאות שדות תעופה, כמו גם עשרות אלפי מבנים תת קרקעיים גדולים ומורכבים ברחבי העולם.

מערכת פרפרוף מורכבת מיריעות פרפרוף בתוספת סרטי הדבקה ייחודיים (Preprufe Tape), חומר משחתי ייחודי (Bituthene LM) להתחברות עם אלמנטים חודרים, סרט הדבקה דו צדדי (Bitustik) ומרכיבים נוספים.

מרכיבי המערכת תואמים זה לזה, עובדים בהרמוניה ומעניקים "חליפה" שלימה למרתף, כולל פתרונות לכלונסאות חודרים, ראשי כלונס וצינורות חודרים, והופכים את המבנה התת קרקעי ל"מיכל אטום".

יישום מערכת פרפרוף מהיר, והיכולת לעלות על היריעות לצורך סידור הברזל, מיד לאחר שיושמו בקטע הראשון, חוסכת זמן יקר בנתיב הקריטי של הפרויקט.

בנוסף, מערכת פרפרוף הינה מערכת מובילה בארה"ב באיטום מרתפים בפני חדירת גזי קרקע מזהמים, סוגיה שאנו נדרשים לה ביתר שאת בשנים האחרונות בישראל.  

בשלוש השנים האחרונות בוצעו בארץ עשרות פרויקטים של איטום מרתפים, רובם טבולים במי תהום, עם מערכת פרפרוף. שני פרוייקטים גדולים שבהם נעשה שימוש במערכת פרפרוף במרתף הם פרויקט ב.ס.ר - אלון, ת"א, בצד המזרחי של נתיבי איילון (20,000 מ"ר) ופרויקט "מידטאון" במרכז ת"א (20,000 מ"ר).

 

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
סניף ראשי חיפה
04-8416217
1-800-30-20-60

סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123-4
הודעתך נשלחה בהצלחה