דלג לתוכן המרכזי
04-8416217
En RU
האתר בשיפוצים לכל שאלה אנא פנו למשרדי החברה
חיפוש מוצר

פרופיל חברה

ביטום - יצרנית ויצואנית מוצרי האיטום והבידוד המובילה בישראל

מזה למעלה מ-60 שנה, מייצרת ומפתחת חברת ביטום את המוצרים המתקדמים והמובילים בישראל בתחום האיטום, כמו גם מוצרי אספלט מיוחדים לסלילת כבישים. מאז נוסדה בשנת 1948, השיקה ביטום מגוון מוצרים חדשניים ויעילים לענף הבנייה, המהווים קפיצת מדרגה בביצוע, בשימוש ובחסכון בעלויות.

ביטום מייצאת חלק נכבד מהייצור המקומי שלה ל- 16 מדינות במזרח ומערב אירופה ובאוסטרליה באמצעות מערך סניפים המעניק שירותי תכנון מערכות איטום, אספקת מוצרים וביצוע הפרוייקט.

דגש על פיתוח וחדשנות

צוותי הפיתוח הטכני של ביטום שוקדים כל העת על פיתוח חומרים חדשים ומוצרים מתקדמים במעבדות. בנוסף, כל מוצרי ביטום עומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר ובהתאם לתקני ביקורת האיכות ISO 9002.

שביעות רצון מובטחת

ביטום מפתחת את מוצריה המתקדמים, תוך הבנת שוק הבנייה והצרכן הסופי ושימת דגש על צרכיו ועל שביעות רצון מלאה. מוצרי ביטום הינם חלק בלתי נפרד מהפרוייקטים הגדולים במשק, מוסדות וארגונים הכוללים את: משרד הבטחון, הכנסת, בית הנשיא, מע"צ, מוסדות חינוך ומוסדות מוניציפליים, מרכז הכנסים הבינלאומי בירושלים, היכל התרבות בתל אביב, קניון גן העיר בת"א ומרכזי קניות נוספים ברחבי המדינה, פרוייקט המרינה בהרצליה, פרוייקט המגורים ממילא בי"ם, נתב"ג ומלונות יוקרתיים ברחבי הארץ, ביטום פעילה מאוד גם בשווקי היצוא וביצעה עד כה מאות פרוייקטים בחו"ל בתחומי הבנייה והתשתיות.

עם הפנים לעתיד

כחלק מתנופת העשייה, מרכזת ביטום את מירב מאמציה בפיתוח פתרונות אפקטיביים לתעשיית הבניה וממשיכה להציג בפני השוק והתעשייה, עידן חדש של מוצרים מתקדמים, חסכוניים בעלויות השימוש וידידותיים לסביבה.

במסגרת פיתוח מוצרים חדשים הרחיבה בשנים האחרונות חברת ביטום את סל המוצרים שלה לתחומי הבידוד התרמי והאקוסטי, עם דגש על סדרת מוצרים חדשה ומובילת שוק - בידוד BTI- הבידוד החכם, אשר מהווה פתרון חדשני בתחום הבידוד התרמי וכן מפיצה את קו מוצרי הבידוד התרמי/אקוסטי "SNOWHITE". על-ידי כך, מציגה ביטום דור חדש של מוצרים איכותיים וידידותיים למשתמש ולסביבה גם בתחום חדש זה של פעילותה.

 

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
סניף ראשי חיפה
04-8416217

סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123
03-6227124
הודעתך נשלחה בהצלחה