תמונה תמונה
En RU
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
04-8416217
יישום חומרי שיקום צמנטיים | ביטום
חיפוש מוצר

VANDEX GROUT 20

תיאור כללי מפרט טכני

דייס צמנטי מתוצרת VANDEX , גרמניה

Vandex GROUT 20 הינו דייס צמנטי בעל כושר פיצוי על התכווצות וכושר זרימה מעולה.

Vandex GROUT 20 מפצה על התכווצות ומציג גידול מבוקר בנפח. עמיד בפני מים, נטול כלורידים וצמנט בעל תכולת אלומינה גבוהה, עמיד גם בפני כפור.

מטרת השימוש :

 Vandex GROUT 20 משמש בהנדסה אזרחית ובמבנים לשימושים הבאים:

 דיוס מבני פלדה

  • דיוס מצעים נושאי גשר
  • דיוס מסילות ולוחות (מסילות עגורן)
  • דיוס עוגנים למכונות ולמוטות מושחלים
  • תיקוני בטון

עובי הדיוס: 10 - 60 מ"מ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפרט טכני :

 

מראה

 

אבקה אפורה

צפיפות התערובת הרטובה

ק"ג/ליטר

כ- 2.1

גודל גרגר (קוטר מרבי)

מ"מ

2

עובי שכבת הטיט

מ"מ

10 - 60

זמן יישום ב- °C20

דקות

כ- 30

טיט מוקשה:

 

 

חוזק לדחיסה 3 ימים

MPa

כ- 40

חוזק לדחיסה 7 ימים

MPa

כ- 50

חוזק לדחיסה 28 ימים

MPa

כ- 65

מודול גמישות סטאטית 28 יום

GPa

כ- 33

התפשטות 28 יום

%

0.05+

 

כל הנתונים הם ממוצע של בדיקות אחדות שבוצעו בתנאי מעבדה . בפועל ,משתני אקלים,כגון טמפרטורה , לחות ונקבוביות התשתית יכולים להשפיע על ערכים אלה.

 

יישום :

הכנת התשתית

על התשתית המינראלית המיועדת לציפוי להיות נקייה מכל לכלוך, שמנים ותכשירים נוספים המפחיתים כושר היצמדות. המשטח המיועד לציפוי יהיה מחוספס למדי בעל מרקם פתוח. יש להרטיב את המשטח עד לרוויה. במועד היישום, על המשטח להיות לח, אך יש לסלק כל מים עומדים על פני המשטח.

 ערבוב

מזוג 4.0 עד 5.25 ליטר מי ברז למיכל נקי והוסף, תוך ערבוב - 25 ק"ג של טיט Vandex GROUT 20. ערבל בעזרת מערבל מכאני עד לקבלת מרקם אחיד נטול גושים. זמן הערבוב הוא כ- 5 דקות. אל תוסיף מים לפני שחולפות 3 דקות מתחילת הערבוב. אסור לעבור את כמות המים המרבית המותרת.

 יישום כללי

לאחר הדילול, הטיט נמזג לחלל ריק. הזרמת טיט מתחת לפלדה או למכונות מבוצע בדרך כלל למסגרת שנבנתה מראש, אותה יש לאטום ולהבטיח שאינה סופגת. באם צדדי חלל ריק מסוים לא זהים, יש למזוג את הטיט ברצף דרך הצד הארוך יותר. הודות לכושר הזרימה הטוב של החומר, אין צורך להרעיד אותו. במקרה של עבודות גדולות, ניתן ליישם את הטיט באופן מכאני בעזרה משאבות מקובלות של טיט רטוב. טיט בעל צפיפות גבוהה ללא חללי אוויר כלוא מושג על ידי הכללת מספר מספיק של חורים וחריצים לאוורור. לאחר היישום, יש לנקות חורים ביסודיות במים. אסור ליישם כאשר הטמפרטורה מתחת

ל- 5°C +

 ניתן להגדיל את עובי השכבה על ידי הוספת אגרגט דק (4 - 8 מ"מ, עגול, רחוץ); בכמות של עד 10 ק"ג אגרגט לכל 25 ק"ג של Vandex GROUT 20. לקבלת תכונות זרימה מסוימות ניתן לשנות את כמויות המים שמוסיפים. אנא התקשרו למחלקה הטכנית שלנו לקבלת מידע נוסף.

 אשפרה:

ניתן לבצע אשפרה של הפנים החשופים של הטיט, כמו גם את כל סוגי טיט מלט המתקשים הידראולית על ידי הנחת אריג עבה וגס לח (ברזנט) על הטיט, ועליו יריעת פוליאתילן. זמן הייבוש הוא 5 ימים לפחות.לחלופין, ניתן ליישם מוצרים לאשפרה מבוקרת.

תצרוכת/ כושר כיסויי:

כמות מחושבת (טיט יבש) של מ"ק טיט: כ- 1760 ק"ג.

אריזה:

שק נייר עם ציפוי פוליאתילן פנימי של 25 ק"ג

אחסנה:

שק סגור ללא פגמים באריזתו המקורית יישמר באחסון במקום יבש למשך 12 חודשים.

הערות והאזהרות:

מוצר זה מכיל צמנט, המגרה את מערכת הנשימה והעור. קיים סיכון של נזק חמור לעיניים. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אסור לשאוף את האבק. יש למנוע מגע עם העור והעיניים. במקרה של מגע עם העיניים, יש לשטוף מייד בכמות מים גדולה ולפנות לטיפול רפואי. יש ללבוש כפפות מתאימות ומגן מתאים לעיניים/ לפנים. במקרה של בליעה, יש לפנות מייד לטיפול רפואי ולהראות מיכל זה או את התווית

 

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
סניף ראשי חיפה
04-8416217
1-800-30-20-60

סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123-4
הודעתך נשלחה בהצלחה