מק"ט:

KÖSTER Restoration Plaster Grey הינו חומר לשיקום העמיד למלחים וללחצים ומיועד לשחזור מצעים עתירי לחות ומלחים. בשל רמת הנקבוביות ודחיית המים הגבוהה, המוצר מאפשר ייבוש והסרת מלחים ללא נזקים במבני אבן גם במקרה של תכולת מלחים גבוהה. המוצר משפר את תכונות הבידוד של הקיר, ומסייע בכך למניעת התעבות מים. המוצר נטול חומרי מילוי קלים ולכן אינו מצריך כל טיפול נוסף במשטח לפני המריחה של צבעים נושמים או טפטים הפתוחים לפעפוע אדים.

צפיפות מלט טרי

1.3 ק"ג/ליטר

נקבוביות מלט טרי(% בנפח)

> 30   

חוזק לחיצה (7 ימים)

 < 5.5 ניוטון/ממ"ר

( 28 d )חוזק מתיחה בכפיפה  

>2.5 ניוטון/ממ"ר 

נקבוביות טיח מאושפר (% בנפח)

> 40

זמן התקשות

3 שעות לערך

מודול אלסטיות

6,500 < ניוטון/ממ"ר

כמות המים הדרושה לשק של 25 ק"ג

3.3 - 2.8 ק"ג

המוצר מתאים לתיקון עבודות אבן שניזוקו מלחות ומלחים, גם לאחר התקנת מחסום אופקי עם Crisin 76, KÖSTER Mautrol, KÖSTER Mautrol 2C אוKÖSTER Mautrol Flex 2C . המוצר ניתן לשימוש להפחתת התעבות לאחר איטום חדרים עם רמת לחות גבוהה נגד מים באמצעות מערכות איטום מינראליים כגון KÖSTER KD- System או KÖSTER NB 1 Grey.ניתן להשתמש במוצר כטיח חיצוני דוחה מים . בשימוש חיצוני מומלץ למרוח KÖSTER Repair Mortar על שטח הבסיס עד 30 ס"מ מעל פני הקרקע.

 מצעים מתאימים כוללים בטון, אבן לרבות לבנים, אבן טבעית, לבני בטון נקבוביות, לבנים מחוררות, אבנים מעורבות וכדומה, חומרי איטום כגון KÖSTER NB 1 Grey, KÖSTER NB 2 White או KÖSTER KD System. לפני מריחת המוצר יש להכין את המצע עם שכבת בסיס של KÖSTER Polysil TG 500 בצריכה של כמות מינימאלית של 120 גר'/מ"ר. יש למרוח את KÖSTER Polysil TG 500 עד שהמשטח רווי. במקרה של מצעים סופגים מאוד הכמות הנחוצה עשויה להגיע עד 250 גר'/מ"ר. יש להסיר חלקיקים רופפים ותפרחת מלחים באופן מכאני לפני תחילת עבודות השיקום. תשתיות המכילות גבס אינם מצעים מתאימים ויש להסיר את הגבס. 

כיסוי

12 ק"ג/מ"ר לערך לשכבה בעובי של סנטימטר אחד

על משטחים בלתי ישרים יתכן שיהיה צורך בכמות נוספת ליישור המשטח.

אחסון 

יש לאחסן את המוצר במקום יבש. ניתן לאחסן את המוצר באריזות המקורת האטומות במשך 12 חודשים לפחות.

אריזה

שק של 25 ק"ג 

 ניקוי 

יש לנקות את הכלים במים מיד לאחר השימוש

 בטיחות 

יש ללבוש כפפות מגן ולהרכיב משקפי מגן בעת השימוש במוצר. יש לקיים את כל תקנות הבטיחות הממשלתיות, המדינתיות והמקומיות במהלך השימוש במוצר.