תמונה תמונה
En RU
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
04-8416217
חיפוש מוצר

חומרי בידוד

בידוד תרמי בידוד אקוסטי

לאחר שקבעה את מקומה כחברה המובילה בשוק למוצרי איטום, פנתה ביטום לפתח קו מוצרי בידוד יעילים ומובילים. כיום, ביטום מפתחת ומשווקת חומרי בידוד תרמי וחומרי בידוד אקוסטי מהפכניים, שנרשמו כפטנט.

 

חומרי בידוד תרמי

בתחום הבידוד התרמי פותח מוצר פורץ דרך, BTI – הבידוד החכם לבידוד גגות רעפים. BTI מורכב מסיבי פוליאסטר בלתי משוחזר ורדידי אלומיניום רפלקטיביים. כל החומרים הינם ידידותיים לסביבה ולמשתמש, אינם רעילים או מצריכים שימוש בציוד מיוחד. כמו כן, חסמי הקרינה של ה-BTI מבודדים ומוגנים מפני אבק, לכן תכונות המוצר נשמרות לאורך שנים, גם לאחר הצטברות ניכרת של אבק.

נוסף על ה-BTI, ביטום עוסקת בשיווק חומרי בידוד תרמי על סמך אותם החומרים ביעילות מוכחת.

 

חומרי בידוד אקוסטי

כדי להבטיח בידוד אקוסטי אפקטיבי בנכס, ביטום משווקת מוצרי בידוד ידידותיים לסביבה על בסיס פוליאסטר ופוליאתילן. יריעות הבידוד מגיעות במבחר מידות וצפיפויות לתוצאות מותאמות ללקוח. 

באמצעות מבחר חומרי הבידוד הללו ניתן לבודד מבנים שונים: צמודי קרקע בעלי גגות רעפים, מבני קומות ומשרדים, מרכזים קהילתיים ומבנים לתעשייה. לפתרונות של ביטום לבידוד אקוסטי >>

 

 

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
סניף ראשי חיפה
04-8416217
1-800-30-20-60

סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123-4
הודעתך נשלחה בהצלחה