תמונה תמונה
En RU
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
04-8416217
חיפוש מוצר

איטום מתקן טיפול שפכים איילון

איטום מתקן טיפול שפכים איילון עם מוצרי ביטום
1 דצמבר, 2016

במט"ש איילון בוצע פרויקט הרחבה משמעותי , אשר כולל מתקן שיקוע וחימצון ראשוני שהינו מבנה ארוך גדל מימדים, בריכות מצללים עגולות בקוטר של כ: 30 מ', תא סינון גדול ותא מגע שהינו השלב האחרון לפני יציאה מן המט"ש. כמו כן, נבנה מיכל בטון גדול עבור דייג'סטר, אשר משמש לאיכול הבוצה האגרסיבית.

בעקבות חדירות מים כלליות בכל האלמנטים, אשר נתגלו בבדיקות לאחר סיום עבודות הבטון, בוצעה בהם עבודת שיקום ואיטום כללית. עבודה זו כללה טיפול מתאים בסדקים,  איטום בחומרי הזרקה של דניף (DE NEEF), שיקום בטון עם מוצרי שיקום של TPH,   "פתיחת" הקרום החיצוני של הבטון ע"י התזת מים בלחץ של 400 באר ולאחר מכן איטום וציפוי הגנה של פני הבטון עם  VANDEX SUPER על פני הרצפה והקירות של בריכות הבטון . באלמנטים החשופים לחומרים אגרסיביים יותר, בוצעה שכבת האיטום והציפוי של פני הבטון עם VANDEX BB 75Z מתוצרת VANDEX , אשר הינו עמיד יותר בכימיקאלים אלה.

הקירות החיצוניים של מבנים אלה נאטמו עם "מסטיגום ספריי " בהתזה. בכך הושלמה מערכת איטום חיצונית ופנימית כוללת במוצרים המיוצרים והמשווקים ע"י ביטום.

עבודות השיקום והאיטום, אשר התמשכו על פני כשנה, הסתיימו לאחרונה בהצלחה.

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
סניף ראשי חיפה
04-8416217
1-800-30-20-60

סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123-4
הודעתך נשלחה בהצלחה