תמונה תמונה
En RU
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
04-8416217
חומרים צמנטיים - איטום חיצוני | ביטום
חיפוש מוצר

KOSTER REPAIR MORTAR

תיאור כללי מפרט טכני
טיט צמנטי לתיקוני בטון - 1 koster repair mortar

טיט צמנטי למילוי, תיקון וגימור, דוחה מים

מק"ט KOW530025

KOSTER REPAIR MORTAR הוא טיט צמנטי עמיד במים לתיקוני בטון וטיח בעל כושר היצמדות מצוין גם לתשתיות של מבנים ישנים. תוספת נוזל ההדבקה KÖSTER SB Bonding Emulsion מאפשרת שימוש בטיט כ- PCC (טיט צמנטי פולימרי).

 

צפיפות טיט טרי

חוזק ללחיצה לאחר 24 שעות

חוזק ללחיצה לאחר 7 ימים

חוזק ללחיצה לאחר 28 ימים

חוזק במתיחה לאחר 24 שעות

חוזק במתיחה לאחר 7 ימים

חוזק במתיחה לאחר 28 ימים

יישום השכבה הבאה

מודולוס – E

 

חוזק הידבקות במתיחה

1.8 ק"ג/ליטר

>10 N/mm2

>18 N/mm2

>35 N/mm2

>2.5 N/mm2

>4 N/mm2

>6 N/mm2

לאחר כ- 24 שעות

>19.000 N/mm2

>1,5 N/mm2

 

 אופן הישום 

ביצוע תיקונים בבטון שהינם אטומים בפני מים, יצירת סוגי טיח דוחי מים. להחלקה ולפילוס פני בטון  מחוספסים לפני יישום חומרי איטום, כולל במבנים תת קרקעיים מתחת למפלס מי התהום. יישום רולקות במפגשי קיר רצפה השרויים בלחץ מים, לפני יישום שכבות של חומרי איטום וציפוי מבוססי מינראלים (KÖSTER KD System, KÖSTER NB 1 Grey וכדומה) או חומרים ביטומניים מתאימים.

 

תשתית

 על התשתית להיות חזקה ויציבה, ללא שמן או גריז. אפשר ליישם את החומר על כל סוגי התשתיות המינראליות. לפני יישום המילוי במפגשי קיר רצפה בקירות מרתף חיצוניים הנתונים בלחץ מים, יש ליישם בהברשה KÖSTER NB 1 Grey (כ- 4 ק"ג/מ"ר). באם מבקשים לטייח משטחים גדולים יותר, אפשר ליישם תחילה שכבת בסיס לטיח מתערובת של KOSTER REPAIR MORTAR ומים (בתוספת 25% נוזל הדבקה KÖSTER SB).

  להכנת התשתית לפני יישום סוגי טיט יש חשיבות חיונית. עליך להרטיב את כל התשתיות המינראליות לפני יישום KOSTER REPAIR MORTAR. עליך להרוות במים משטח נקבובי של המבנה (ולהימנע מיצירת מים עומדים ושלוליות) כדי שהתשתית לא תספוג מים מהטיט המיושם.

 יישום

 מערבבים 25 ק"ג KOSTER REPAIR MORTAR עם 2.5 – 3.0 ליטר מים + 0.8 ליטר נוזל הדבקה  KÖSTER SB.  זמן עבידות הטיט הוא כ- 3 שעות. יישום KOSTER REPAIR MORTAR מתבצע בכלים המקובלים בבניה. אפשר להכין את החומר גם ללא תוספת נוזל ההדבקה KÖSTER SB; במקרה זה יש להוסיף 1 ליטר מים במקום האמולסיה.

  ביישום KOSTER REPAIR MORTAR ליצירת רולקות בחיבורי קיר רצפה הנתונים ללחץ מים: מצפים את התשתית בשכבת יסוד של  KÖSTER NB1 GREY (צריכה: כ- 4 ק"ג/מ"ר). נותנים לשכבה זו להתייבש במשך 24 שעות לפחות. לאחר הייבוש ניתן ליישם את הרולקה (5×5 ס"מ) עםKOSTER REPAIR MORTAR (25 ק"ג של KOSTER REPAIR MORTAR מעורב ב- 2.5 עד 3.0 ליטר מים + 0.8 ליטר נוזל הדבקה KÖSTER SB). לאחר 24 שעות נוספות, אפשר לצפות את הרולקה בשכבה עבה של איטום ביטומני מתאים.

 אשפרה לאחר היישום

 ניתן לסייע לייבוש נכון על ידי כיסוי החומר בזמן ההתקשות ע"י כיסוי ביריעות פוליאתילן. הדבר מפחית את מתח התכווצות פני השטח במיוחד לאחר יישום המוצר בשכבות עבות.

 תצרוכת 

כ- 1.8 ק"ג/ליטר (מרחבי)

כ- 18 ק"ג/ מ"ר לסנטימטר אחד של עובי שכבת הטיח

כ- 2.5 ק"ג/ מטר מילוי ברולקה

בטיחות 

 יש להשתמש בכפפות מגן ובמשקפי מגן בזמן עיבוד החומר. חובה להקפיד על מילוי דרישות כל תקנות הבטיחות המקובלות בזמן עיבוד החומר

אריזה 

 שק של 25 ק"ג

אחסנה 

יש לאחסן את החומר בסביבה יבשה. מוצר בשקים מקוריים אטומים מאפשר אחסון למשך 12 חודשים לפחות

 

 

 

 

 

 

 

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
סניף ראשי חיפה
04-8416217
1-800-30-20-60

סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123-4
הודעתך נשלחה בהצלחה