תמונה תמונה
En RU
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
04-8416217
אודות
חיפוש מוצר

אודות

ביטום, יצרנית ויצואנית מוצרי האיטום והבידוד המובילה בישראל

כבר למעלה מ-60 שנה חברת ביטום מפתחת, מייצרת ומשווקת את המוצרים המתקדמים והמובילים בישראל בתחום האיטום, הבידוד ומוצרי אספלט מיוחדים לסלילת כבישים.

מאז נוסדה בשנת 1948, השיקה ביטום מגוון מוצרים חדשניים ויעילים לענף הבנייה, המהווים קפיצת מדרגה בביצוע, בשימוש ובחסכון בעלויות.

אלה מיצבו את ביטום כחברה ותיקה, מובילה ומהוקצעת בתחומה, שמוצריה מיושמים בפרויקטים גדולים ומורכבים ברחבי הארץ.

בנוסף, כחלק מהותי של האסטרטגיה השיווקית שלה, מייצאת ביטום את מוצריה האיכותיים למספר רב של מדינות במזרח ומערב אירופה, ארה"ב, דרום אפריקה, אוסטרליה ועוד, לשימוש בפרויקטים ציבוריים ופרטיים רחבי היקף.

בוא נעבוד יחד

ביטום בע"מ
04-8416217
1-800-30-20-60
סניף מכירות והפצה מרכז
03-6227123-4
הודעתך נשלחה בהצלחה

פרויקט חדש

איטום מתקן טיפול שפכים איילון

במט"ש איילון בוצע פרויקט הרחבה משמעותי הכולל מתקני שיקוע וחימצון ,בריכות מצללים עגולות, מיכל בטון גדול, תא סינון גדול ותא מגע.

בעקבות חדירות מים כלליות בכל האלמנטים, אשר נתגלו בבדיקות לאחר סיום עבודות הבטון, בוצעה עבודת שיקום ואיטום כללית עם מוצרי חברת ביטום.
עבודה זו כללה טיפול מתאים בסדקים, איטום בחומרי הזרקה של DE NEEF, שיקום בטון עם מוצרי שיקום של TPH, איטום וציפוי הגנה של פני הבטון בחומרים קריסטליים של VANDEX והתזת "מסטיגום ספריי" על גבי קירות החיצוניים של המבנים.

לכתבה המלאה לחץ כאן

למד עוד
 
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום